Workshop avondfotografie Rotterdam

Leer je camera beheersen wanneer het daglicht verdwijnt en leg de skyline, lichtstrepen en lichtsterretjes van Rotterdam sfeervol vast.

Rotterdam na zonsondergang

Zodra het donker wordt, vraagt fotografie om andere keuzes. Tijdens deze workshop fotografeer je rond de Kop van Zuid en de Erasmusbrug: een omgeving vol architectuur, reflecties en bewegend licht.

Na een korte uitleg ga je direct aan de slag. Je leert welke instellingen werken bij weinig licht en hoe je met een statief scherpe, creatieve avondfoto’s maakt.

Avondfotografie van de Erasmusbrug in Rotterdam
Rotterdamse architectuur en stadslichten in de avond

Wat komt aan bod?

De workshop combineert cameratechniek met creatieve toepassingen in de stad.

Camera in het donker

Licht en beeld

Uitleg en fotograferen in de stad

Start bij de Kop van Zuid

We beginnen nabij Hotel New York met een korte uitleg over instellingen, scherpstellen en het veilig gebruiken van je statief.

Route langs iconische locaties

Daarna fotograferen we de skyline, de Erasmusbrug en het verkeer. Onderweg krijg je persoonlijke aanwijzingen en ruimte om verschillende technieken uit te proberen.

Rotterdamse architectuur en stadslichten in de avond

Praktische informatie

Niveau

Beginners en gevorderden met basiskennis van diafragma, sluitertijd en ISO.

Duur

Ongeveer 3 tot 3,5 uur, volledig in de avond.

Locatie

Rotterdam, rond Hotel New York, de Kop van Zuid en de Erasmusbrug.

Benodigdheden

Handmatig instelbare camera en stevig statief. Een afstandsbediening is handig.

De groep bestaat uit minimaal 6 en maximaal 10 deelnemers. Na afloop ontvang je naslagwerk en kun je vragen stellen. Een statief is verplicht; verhuur is mogelijk via Dutch Photo Academy.

Rotterdam in het mooiste avondlicht fotograferen?

Bekijk de actuele data, prijs en beschikbaarheid op Dutch Photo Academy.

Scroll naar boven